startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Čiernobiele svadobné dekorácie

line

výzdoba
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Verte či neverte, medzi horúce novinky tejto ale hlavne budúcoročnej svadobnej sezóny vraj bude patriť čiernobiela svadobná výzdoba. Dajte zbohom pestrým žltým, ružovým, zeleným a zlatým farbám minulých rokov a privítajte všestranne použiteľnú harmóniu jednoduchosti.
ciernobialy-motiv-vyzdoby_tsp90951552V prípade, že ste si ako svadobný motív pre svoju svadobnú hostinu vybrali srdiečka, na svadobný stôl položte ľanový obrus, družičkám vyberte šaty v tulipánových odtieňoch so širokými bielymi šerpami. Dekoráciu svadobných stolov môžete ozvláštniť na čierno alebo strieborno nastriekanými kvetmi.

Ako pozornosť pre svadobných hostí môžete použiť zaujímavo tvarované škatuľky s drobnými bielymi sladkosťami vo vnútri pre pánov a biele škatuľky s tmavými sladkosťami pre dámy. Ak sa rozhodnete pre čiernobiely svadobný motív, buďte dôslední a použite ho už na svadobných pozvánkach. Obzvlášť dobre vynikne strieborné písmo na tmavom podklade v bielej obálke.

Použitie vtáčich pierok je ďalšou výhodou jednofarebnej svadobnej výzdoby. Motív môžete použiť na svadobnej pozvánke alebo v čelenkách pre družičky a menšími kyticami doplnenými ozvláštnenými vhodným typom peria. Existuje veľa typov svadobných ozdôb s perím, ktoré každej neveste dodajú svieži a netradičný vzhľad.

Ak vám odvaha nie je cudzia a skutočne sa rozhodnete skočiť rovnými nohami do najnovších svadobných trendov, nemali by ste zabúdať, že tento štýl svadobnej výzdoby sa veľmi nehodí pre letnú svadbu ale je vhodnou inšpiráciou pre jesennú či zimnú svadobnú oslavu.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 19.04.2007: admin, Diskusia k článku "Čiernobiele svadobné dekorácie"rightend