startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Buďte tou najkrajšou nevestou

line

svadobné šaty
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

O svadbe snívajú dievčatá už od detstva. Ísť k oltáru k milovanému partnerovi, kým sa na ne upierajú zraky všetkých ich blízkych. Samozrejme v tých najkrajších svadobných šatách. Len kde ich nájsť?
-- PR článok --
Návštevy salónov a skúšanie šiat môžu byť vyčerpávajúce. Rôzne strihy, štýly a materiály šiat spolu s atmosférou v salónoch robia z hľadania ťažkú úlohu. A to nehovoríme o topánkach, o šatách pre družičky, o obleku, košeli a viazanke pre ženícha a slávnostných šatách pre blízkych. Ak chce nevesta dokonalú svadbu, treba dbať aj na takéto detaily. V správnom salóne nájde všetko. Napríklad v svadobnom salóne Giovanna v Bratislave.

pr-agenturagiovanna

Ktoré svadobné šaty sú tie pravé?

Nevesty musia zvážiť mnoho detailov. Chcú šaty princeznovské, v štýle morskej panny, klasické či moderné, s rukávom alebo bez? Často prichádzajú do svadobných salónov priamo s vysnívanou značkou šiat. V svadobnom salóne Giovanna nájdu svadobné šaty Agnes, Dueber, Igar, Venus alebo Romantica, či už na požičanie, alebo aj na zakúpenie.

Požičovňa šiat je pre nevestu pohodlným riešením. Šaty si pred svadbou vyzdvihne a po svadbe ich vráti. Nemusí riešiť ich skladovanie či predaj. Svadobné šaty v bielej alebo smotanovej farbe, krátke i dlhé, jednoduché línie i bohaté zdobenie, pre odvážne nevesty sú v ponuke aj šaty s výrazným farebným detailom. V prípade, že sa priamo v salóne nenájdu tie pravé šaty, je možné objednať aj iný model zo spomínaných značiek. Svadobné šaty si v svadobnom salóne Giovanna môžu nechať upraviť, alebo najnovšie aj ušiť priamo na mieru presne podľa jedinečných požiadaviek.

Všetko pre dokonalý deň

Svadobné šaty samy o sebe nestačia. Doplnky sú to, čo dodá žene a jej svadobnému dňu punc dokonalosti. Topánky, v ktorých nevesta dokáže pretancovať celú noc a budú ladiť s jej šatami, dlhý závoj, šperky, čelenky rukavičky, štóly, podväzky... Treba správne zvoliť každý detail. Krásnu svadbu môže mať každá žena – a to vďaka svadobnému salónu Giovanna v Bratislave.rightend