startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Bižutéria – neodmysliteľný doplnok ženy

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Svadba je mimoriadna udalosť v živote hlavne nás žien. Je jedno, či sme nevesty, svadobné matky, družičky, alebo sa nás tento výnimočný deň dotýka nejako inak.
-- PR článok --
Určite každá túžime, aby bolo všetko absolútne podľa našich predstáv. V prvom rade chceme vyzerať mimoriadne krásne. Preto strávime veľa času výberom šiat, skúšame rôzne typy účesov, vyberáme dokonalý make-up, topánky..... Toto všetko ale potrebuje trblietavé doplnky, ktoré neodmysliteľne patria k tomuto výnimočnému dňu.


bijoux-crystal


V našom e-shope www.bijoux-crystal.com nájdete široký sortiment špičkovej bižutérie, z ktorého si určite vyberiete. Čelenky, korunky, náhrdelníky, alebo celé sety, náušnice, náramky, rôzne moderné ozdoby do vlasov, všetko, čím sa my ženy zdobíme. V mnohých našich modeloch sa opakuje rovnaký motív, preto je jednoduché skombinovať dokonale zladenú súpravu, čím Vám ušetríme čas a energiu. Je potom už iba na Vás, či sa cítite ako krásna, ale skromná Popoluška, alebo sa rozhodnete urobiť zo seba kráľovsky ozdobenú princeznú.


bijoux-crystal


Ak si nie ste istá, ktorý šperk je najvhodnejší k Vašej róbe, aj v tomto rozhodovaní Vám pomôžeme. Pošlite nám Vaše foto a foto Vašich šiat a navrhneme Vám možnosti na mieru. Toto všetko a ešte oveľa viac Vám ponúkneme v našom e-shope. Tešíme sa na spoločne strávené príjemné chvíle. Určite pre Vás nájdeme to pravé a jedinečné.rightend