startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Avril Lavigne sa vydala za Derycka Whibleyho

line

news
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Avril Lavigne (21) sa v sobotu vydala za frontmana skupiny Sum 41 Derycka Whibleyho (26). Občiansky obrad pod holým nebom sa uskutočnil na súkromnom pozemku v Montecite.

Nevestu k ženíchovi odprevadil jej otec, John. Avril mala na sebe šaty od Very Wang a v rukách držala kyticu bielych ruží. Dvojica si povedala "áno" pod baldachýnom, ktorý bol vyzdobený bielymi kvetmi. Na svadbe bolo prítomných asi 110 hostí, medzi ktorými bola nielen rodina ale aj priatelia z ich rodného Ontaria. Potom, čo ženích pobozkal nevestu, hostia začali hádzať na mladomanželov, vracajúcich sa späť po uličke, lupene ruží. Po svadobnom obrade čakala na hostí cocktailová recepcia, ktorá predchádzala večernej recepcii pod stanom.

Avril Lavigne a Deryck Whibley spolu "randili" 2 roky. V júni 2005 ju Deryck v Benátkach požiadal o ruku. V posledných mesiacoch bola Avril dosť zaneprázdnená. Okrem prípravy svadby a nadabovania postavičky vačice Heather animovaného filmu Za plotom, pracuje na vydaní svojho tretieho albumu.rightend