startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ako vybrať šaty pre družičky? A pozor – súťaž vo vnútri!

line

svadobné šaty
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Čoraz viac slovenských neviest sa rozhoduje obliecť svoje družičky do jednotných šiat. Týmto krokom uľahčia svadobné prípravy svojich najlepších kamarátok, no na svoje plecia preberú ďalšiu zodpovednú úlohu. A to vybrať ideálne šaty pre družičky, ktoré budú atraktívne, no zároveň nezatienia krásu samotnej nevesty. V nasledujúcich riadkoch vám poskytneme niekoľko rád práve o šatách pre družičky a ponúkneme vám zaujímavý tip, ako môžu tie najmenšie družičky získať šaty úplne zadarmo.
-- PR článok --
pr-eva-maria

Jemné a kontrastné farby pre družičky sú tou najlepšou voľbou

Jednou z najhorších vecí, ktoré sa neveste na svadbe môžu stať, je veľmi výrazne oblečená kamarátka strhujúca na seba takmer všetku pozornosť. No tento deň by mal patriť najmä neveste a jej partnerovi. Podobnému scenáru sa môžete vyhnúť, ak svoje družičky oblečiete do jednotných šiat. Tým úplne prvým krokom pri ich výbere je voľba farby. Odporúčajú sa skôr svetlé pastelové farby zladené s kyticou a ostatnou výzdobou, ktoré vytvárajú s bielou zaujímavý kontrast, no nebijú sa do popredia. Výborné sú najmä jednofarebné jemne ružové, marhuľové, fialkové, modrasté či zelenkasté šaty. Družičky sa určite nenahnevajú, ak z nich spravíte sivé myšky sivými družičkovskými šatami. Tie vytvoria najmä s ružovými doplnkami a výzdobou naozaj skvelú kombináciu.

Šaty družičiek by mali byť hlavne jednoduché, na dĺžke nezáleží

Strih družičkovských šiat je často zložitejšou úlohou, než voľba farby. Nie každý totiž konkrétnej dáme svedčí. Družičkám sa hodia krátke šaty tesne nad kolená, ako aj dlhé spoločenské šaty. I keď by družičky najlepšie vyzerali v jednotnom oblečení, nič nepokazíte ani, ak pre niektoré vyberiete dlhší a pre niektoré kratší strih šiat. Pre malé družičky by ste však vždy mali voliť kratšie šaty, aby im pri jašení na tanečnom parkete zbytočne nezavadzali. Pamätajte ale na to, aby družičkovské šaty nezatienili tie svadobné, pr-eva-maria a preto sa odporúčajú skôr jednoduchšie prevedenia šiat z padavých materiálov a bez výrazného zdobenia ich vrchného dielu.

Úžasná zľava a súťaž pre najmenšie družičky

Ak aj vy aktuálne riešite plánovanie svadby a zháňanie šiat pre družičky, Salón Eva Mária si pre vás pripravil zaujímavé akcie. Pri nákupe piatich rovnakých šiat pre družičky získate piate len za polovičnú cenu alebo pri nákupe štyroch šiat 15% zľavu. Navyše, až do 30.apríla prebieha na FB stránke salónu súťaž pre tie najmenšie družičky. Ich úlohou je nakresliť sa v šatách, ktoré chcú vyhrať. Vyžrebovaná víťazka získa svoje vysnívané detské spoločenské šaty úplne zadarmo.rightend