startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ako spoznať, že ste sa dáme zapáčili - II. časť

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ak sú si muž a žena navzájom sympatickí, k prejavovaniu náklonnosti nepotrebujú slová. Komunikujú rečou tela, pohľadmi a snažia sa porozumieť i tomu, čo sa snaží druhý naznačiť. Ak sme totiž vzbudili záujem, dotyčná osoba sa bude snažiť túto priazeň opätovať.

par pri stoleSpoločná večera

Vaša vyvolená vôbec nemusí byť labužnícky šéfkuchár, aby vás mohla pozvať k sebe na večeru. Podobné gesto má obyčajne v sebe viac symboliky ako len plný tanier. Spoločná večera je znamením dôvery a príležitosť zažiť dámu svojho srdca v úlohe gazdinky. Veď ako sa hovorí – láska ide cez žalúdok. A mimochodom, určite nič nepokazíte, ak po dobrom jedle pomôžete svojej hostiteľke s uprataním kuchyne.

Stretnutie s rodinou a priateľmi

Spôsob, akým vás vaša nová známa postupne uvádza do kruhu svojej rodiny a priateľov, je ďalším neklamným znamením, že pre ňu znamenáte niečo viac. Týmto krokom vám dáva najavo, že je pripravená čeliť neodbytným otázkam najbližších o hodnote vášho vzťahu.

Kedy sa stretneme znova?

Začína vaša milovaná plánovať najbližšie spoločné stretnutia? Ak žene nejaký muž „padne do oka“, chce vedieť, kedy ho zase uvidí a nechce sa jej viac vyčkávať na jeho telefonát. Aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať ako snaha o komandovanie, je to určite aj jeden zo spôsobov, ako vám žena dáva najavo, že sa vo vašej spoločnosti dobre cíti. Úplne ideálne je, keď pri tomto plánovaní rešpektuje všetky vaše činnosti, ktorým sa venujete, a o ktorých vie, že sú pre vás dôležité.

Je kritika namieste?

Ak vás však „objekt vášho záujmu“ neustále kritizuje a navidomoči vám reformuje šatník, pravdepodobne hľadá skôr „domáceho maznáčika“ ako rovnocenného partnera. Za podobným chovaním sa často skrýva žena, ktorá si svojím správaním vybíja zlosť z predchádzajúcich vzťahov, prípadne na celom mužskom pokolení. Aj keď sú takéto ženy vo vzťahu rady, stále túžia dokazovať svoju dominantnosť.

Pozor na klebetnice

Ak niekoho máte naozaj radi, budete rešpektovať jeho súkromie a chrániť ho. Na pozore sa treba mať najmä v práci, kde sa vždy nájde kolegyňa, ktorá rada rozsieva novinky z intímnej sféry svojich spolupracovníkov. Žena, ktorá vás má naozaj rada, bude naopak diskrétna a všetky dôvernosti si nechá pre seba.

Žena, ktorá vám povie, že sa vo vašej spoločnosti cíti príjemne, je z dlhodobého hľadiska lepšou partiou, ako taká, ktorá povie svoje „áno“ hneď na prvej schôdzke. Aj keď „iskra preskočí“ ako sa hovorí na prvý pohľad, netreba sa nikam ponáhľať. Priateľstvo založené na spoločných záujmoch, cieľoch a hodnotách je spoľahlivým základom pre neskorší vážnejší vzťah.

spracoval: M. P.line
line

Diskusia


forum 19.11.2007: admin, Diskusia k článku "Ako spoznať, že ste sa dáme zapáčili - II. časť"rightend