startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ako spoznať, že ste sa dáme zapáčili - I. časť

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Ak sú si muž a žena navzájom sympatickí, k prejavovaniu náklonnosti nepotrebujú slová. Komunikujú rečou tela, pohľadmi a snažia sa porozumieť i tomu, čo sa snaží druhý naznačiť. Ak sme totiž vzbudili záujem, dotyčná osoba sa bude snažiť túto priazeň opätovať.
rande_01

Reč očí neklame

Často sa hovorí, že oči sú oknami duše. Tento výrok nikde neplatí viac, ako pri pokuse o romantické zblíženie. V očiach ženy sa ako v zrkadle dá čítať radosť, úprimnosť, dôvera či naopak podozrenie. Udržiava vaša vyvolená s vami očný kontakt alebo blúdi zrakom a hľadá niekoho alebo niečo, čo by pritiahlo jej pozornosť? To všetko sa dá vyčítať z pohľadu ženy, o ktorú máte záujem.

Dostupnosť

Ak sa vám ani na tretí pokus nepodarilo dohovoriť si schôdzku s „milovanou“ bytosťou, je viac ako pravdepodobné, že je už zadaná alebo jednoducho nie ste jej typ. To neznamená, že sa nemôžete stať dobrými priateľmi, ale musíte si uvedomiť, že takáto žena rozhodne vie, čo chce a najlepšie urobíte, keď budete jej rozhodnutie rešpektovať. Rovnako sa však môže stať, že ju váš záujem zastihol práve v čase mimoriadneho zaneprázdnenia. Preto si všímajte poznámky typu: štvrtky mám vždy nabité, čo keby sme to preložili na utorok?

Pozorná poslucháčka

Pamätá si vaša vyvolená, o čom sa spolu rozprávate? Žena s vážnym záujmom o partnera vám určite položí nemálo otázok, ktoré jej napovedia, či s vami môže počítať ako s možným manželským partnerom. Povedzme, že utrúsite poznámku o tom, že vaším obľúbeným hudobným interpretom je Enya a ona vám pri najbližšej príležitosti venuje jej najnovší album. Určite jej nie ste ľahostajní.

rande_02Aká náhoda, že sme sa stretli...

Žena, ktorú ste zaujali, si vždy nájde spôsob, ako sa nečakane objaviť vo vašej blízkosti, či už je to na parkovisku, v miestnom supermarkete alebo na nejakom kultúrnom podujatí. To sa jej môže podariť len vtedy, keď vás pri rozhovore pozorne počúva a postupne spoznáva vaše zvyky a dennú rutinu.

Reč tela

Nakloní sa počas rozhovoru obdivovaná osoba k vám, aby vás mohla lepšie počuť? Stane sa, že sa jej ruka akoby náhodou dotkne vašej? O reči tela už toho bolo povedané a napísané veľmi veľa, ale v podstate platí - čím viac náklonnosti prejaví žena počas stretnutia, tým viac ste jej sympatický.

Sila komplimentov

Ak letmo spomeniete, že vašou obľúbenou farbou je modrá a zbožňovaná bytosť sa na najbližšej schôdzke s vami objaví v šatách s prevažne touto farbou, je to jasný signál, že jej náklonnosť patrí práve vám.

spracoval: M. P.
rightend