startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ako si užiť svoj veľký deň

line

o svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Svadobná agentúra nie je výsadou iba „high society“.
-- PR článok --
wedday_01Na vašej ruke sa konečne trbliece prstienok s bielym očkom a VY už začínate myslieť na svoj veľký deň. Taký ako býva v amerických filmoch - nezabudnuteľný, veľkolepý, rozprávkový, či neobyčajný – možno menší ale o to kúzelnejší, niečím zvláštny, provokujúci.

Začínate plánovať:
  • Dátum sobáša, miesto, doklady, hudba, výzdoba.
  • Šaty, topánky, prstienky, kytica, oblek, účes, vizáž.
  • Hostina, miesto, počet hostí, pozvánky, menu.
  • Hudba, torta, DJ, odvoz hostí, fotograf, DVD, svadobná cesta...
Je toho naozaj veľa. Ako to všetko stihnúť, aby to bolo naozaj také, ako má byť? Bez zbytočných stresov, bez obáv, či to jedlo bude ozaj chutné, či bude hudba počas obradu naozaj dôstojná, či si oblečiem naozaj tie najkrajšie vysnívané šaty, či budú hostia spokojní, či naozaj na niečo nezabudnem....

...stop, stop. Skúste niečo iné. Skúste sa poradiť s odborníkmi, využiť služby, ktoré ponúkajú. Možno zistíte, že svadobná agentúra nie je len výsadou „tých lepšie postavených“ ale všetkých.

Svadobná agentúra WEDDAY ponúka kompletné zabezpečenie svadby na kľúč ale zabezpečuje i čiastkové služby spojené s vašim veľkým dňom. Vďaka dlhodobým skúsenostiam pozná prácu a služby fotografov, kameramanov, cukrárov, kuchárov, krajčírov. Vie preto odporučiť iba preverených a spoľahlivých ľudí. Zabezpečí miesta obradu či už sú to civilné sobášne siene, kostoly ale i atypické priestranstvá ako záhrady, lúky. Zorganizuje všetky náležitosti aby bol obrad právoplatný. Agentúra WEDDAY má i skúsenosti so zabezpečením sobáša v zahraničí, vďaka svojim kontaktom s cestovnými kanceláriami ponúkne nezabudnuteľnú svadobnú cestu za špeciálnu cenu.

wedday_02Ak zaklopete na dvere agentúry WEDDAY, „vaša agentka“ sa s Vami neformálne porozpráva o tom, ako má podľa Vás Váš deň vyzerať. Isto máte predstavu, či chcete civilný alebo cirkevný obrad. Bude Váš deň tradičný so všetkými zvykmi alebo ho chcete „okoreniť“ ? Agentúra Vám predostrie tradičný scenár svadby v podobe odobierky, klobúkových tancov a ďalších „klasík“, tak i poradí a zabezpečí napríklad nezvyčajný príchod na obrad v balóne, koči alebo limuzíne. Všetko je možné. Vaše prvotné predstavy agentúra premení do komplexnej ponuky, ktorá pozostáva jednak zo scenára Vášho veľkého dňa, odporučí Vám viacero možností či už miesta obradu, hostiny, menu, ľudí, ktorí budú Váš deň dotvárať – predstaví Vám ich doterajšiu prácu. Vaša agentka Vám poradí v širokej ponuke šiat, prsteňov, oblekov. Rada s vami zájde na ich skúšku, aby ste sa VY cítili naozaj komfortne a prežívali prípravy radostne.

Ponuka zahŕňa i kalkuláciu za jednotlivé služby. Provízia - honorár agentúry je 10 – 15 % z poskytnutých služieb. Keďže však WEDDAY už dlhodobo spolupracuje so svojimi dodávateľmi – ceny za služby pre Vás sú častokrát aj nižšie ako keby si ich objednával zákazník priamo.

Ak si teda vyberiete za svojho partnera pri organizovaní svadby agentúru WEDDAY, šetríte čas i svoje nervy pri vybavovaní svadby, máte záruku na kvalitných ľudí, služby a v neposlednom rade nemusíte striehnuť, čo, kde a kedy je potrebné uhradiť. Služby máte pod jednou strechou.

V prípade, že máte záujem bližšie spoznať služby agentúry, jej široké možnosti pri zabezpečovaní svadby, kliknite si na www.wedday.sk.


line
line

Diskusia


forum 20.09.2006: admin, Diskusia k článku "Ako si užiť svoj veľký deň"rightend