startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ako sa štýlovo rozísť - I. časť

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Existuje len jedna vec, ktorá je horšia ako zlý vzťah a tou je nedôstojné ukončenie vzťahu. Tento neduh sa týka predovšetkým mužov a tak vám dnes prinášame niekoľko tipov ako vycúvať zo vzťahu s elegantnosťou a s povesťou citlivého jedinca.

Sediaci parRozvíjajte svoj vzťah ako profesiu

V prípade, že patríte k tým, ktorí považujú vzťah za letnú prázdninovú brigádu, snažte sa na rozlúčkovej schôdzke chovať čo najzdvorilejšie, zaistite si tak dobrú povesť pre prípad, že Vaša najbližšia bokovka bude čírou náhodou dobrá známa Vašej bývalej.

Míňajte, utrácajte a rozhadzujte

Ženy dokážu veľa prehliadnuť a odpustiť, ale lacných držgrošov nemajú v láske. Preto je dobré, ak ste pri rozhode štedrí. Veď Vy už viete, čo sa tej Vašej najviac páči. Ak už nič iné, kvety vždy zaberú.

Uvedomte si, kedy je čas povedať zbohom

Woody Allen kedysi povedal, že vzťah muža a ženy sa podobá žralokovi na love. Musí sa neustále plávať vpred, inak sklapne na prázdno. Veľa mužov zbytočne živia vzťah bez budúcnosti len preto, že nechcú raniť city svojej partnerky. Tento ušľachtilý zámer im však rovnako často prináša len zbytočný pocit úzkosti a narastajúceho hnevu.

Neobviňujte toho druhého

Muži sa často rozhnevajú kvôli neprestajnému dobiedzaniu a podozrievaniu svojej partnerky. To je určite pádny dôvod, ale nikdy neurobte tú chybu, že jej to poviete do očí. Nemusíte byť obetným baránkom, ale za každých okolností by ste mali zostať gentlemanom.

Nevracajte sa po pohladenie

Krátko po rozchode sa ako muž budete určite cítiť opustený a znudený. Je dobré, ak pri tej príležitosti zabudnete na príjemne strávenú noc bez záväzkov so svojou bývalou. Tá Vašu bezútešnú situáciu nevyrieši ale práve naopak, ešte skomplikuje. Čo ak to Vaša bývalá pochopí ako snahu o zmierenie?

Vyhnite sa telefonátom "pod parou"

Ešte horší ako „návrat po krídelko“ je už len telefonát „pod parou“ o druhej ráno s úpenlivou prosbou o poslednú šancu. Aj keď bol pôvodný zámer ušľachtilý, použité prostriedky ho jednoznačne neposvätia. Už Shakespeare vedel, že alkohol roznecuje túžbu, ale odoberá výkon.

autor: M. P.

Ako sa štýlovo rozísť - II. časť


line
line

Diskusia


forum 09.03.2007: admin, Diskusia k článku "Ako sa štýlovo rozísť - I. časť"rightend