startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ako pripraviť vytúženú svadbu

line

harmonogram
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Keď začínate so svadobnými prípravami, množstvo detailov, na ktoré by ste nemali zabudnúť, je často na prvý pohľad odstrašujúce. Mnohí sa na svadobné prípravy tešia, ale nájdu sa aj takí, čo sa ich z rôznych príčin obávajú.
Prvy tanec_05Obzvlášť dievčatá sa na nevestu hrajú už od ranného detstva a svadobné nápady si vytrvalo ukladajú do pamäte ako kedysi slobodné dievčatá výbavu na dedine do truhlice. Čo urobiť, aby bola nakoniec Vaša svadba presne taká, ako ste si ju vždy vysnívali?
  • Buďte si istá, že svadbu chcete. Môže to znieť trochu hlúpo, ale často sa stáva, že ľudia sa berú aj napriek vážnym pochybnostiam a neskôr svoje rozhodnutie ľutujú.
  • Bez ohľadu nato, čo si Vaši najbližší myslia o výbere Vášho životného partnera, ich podpora je pre Vás rozhodujúca. Len veľmi zriedka sa Vám podarí presvedčiť ich o opaku, ale k skutočnej láske patrí aj to, že pri rodine stojíme aj vtedy, ak nesúhlasíme so všetkými názormi jej členov.
  • Muži obyčajne nerozumejú, prečo je svadobný obrad pre ženy taký dôležitý, ale aj napriek tomu by sa mali aspoň občas tváriť, že ich svadobné prípravy zaujímajú. Snúbenicu to určite poteší.
  • Nenechajte sa pohltiť svadobnými prípravami natoľko, že zabudnete na vzťah so svojím nastávajúcim. Nájdite si pre seba chvíľu, aby ste si pripomenuli, prečo je práve on pre Vás tým pravým.
  • Aj keď to neznie príliš optimisticky, žiadna svadba nebude absolútne dokonalá. Aj napriek tomuto poznaniu si v každom prípade užite svoj svadobný obrad a povzneste sa nad drobné nedostatky svadobnej hostiny.
  • Milé dámy, svadba je v prvom rade Vaša parketa a Váš VEĽKÝ DEŇ. Necíťte sa preto previnilo, ak náhodou miniete nejakú tu korunu navyše, veď svadba býva obyčajne len raz za život, tak si ju užite.
  • Nezabúdajte, že svadbou sa manželstvo len začína. Už ste počuli o svadobnej melanchólii? Po nádhernej a starostlivo pripravovanej svadbe príde bežný každodenný život a na ten sa uprostred svadobných príprav často zabúda. Ak nato práve vy nezabudnete, budú Vaše svadobné prípravy prebiehať o čosi hladšie, čo bude poznať aj po skončení medových týždňov.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 05.09.2009: include, re: Diskusia k článku
forum 05.09.2009: ikleinova, re: Diskusia k článku
forum 15.03.2007: admin, Diskusia k článku "Ako pripraviť vytúženú svadbu"rightend