startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ako poznať toho nepravého

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Pri zoznamovaní či už prostredníctvom internetu, alebo klasickým spôsobom, môže žena naraziť na veľa rôznych typov mužov. Ako medzi nimi rozpoznať toho pravého a ušetriť si tak zbytočné sklamanie z nevydarenej lásky a veľa preplakaných nocí, Vám poradíme práve v dnešnom článku.

chlap v posilnovniSvalovec

Tento typ mužov spoznáte na prvý pohľad. Jeho fotoalbum pripomína anatomický atlas pre prvý ročník zdravotníckej školy, takže mu sotva vidieť do tváre a o farbe jeho očí môžete len snívať. Obyčajne nemá veľa času na iné, ako na telocvičňu a časté postávanie pred zrkadlom. Na niektoré ženy pôsobí svalovec často odstrašujúco, ale prečo sa mu vyhýbať? Jednoducho preto, že pre tento typ muža budete väčšinu času pravdepodobne len ďalším „zárezom na pažbe“, ktorý mu budú všetci okolo chváliť a prirovnávať k jeho predchádzajúcim úlovkom. Ak nie ste aj Vy atletický typ, výsledok Vás nepoteší. Zbaviť sa svalovca je pomerne jednoduché. Dajte mu na výber medzi Vami a telocvičnou.

Mamičkin maznáčik

Ani o tento druh mužov nebýva na zoznamkách núdza. O svojej mame hovoria radi a často, takže je to občas až nepríjemné. Po operácii slepého čreva všetci potrebujeme trochu pritúliť a pomôcť, ale tento človek doma trávi každý deň aspoň dve hodiny aj potom, čo už dávno býva vo vlastnom. V jeho byte nájdete fotku mamičky a aj obedár s jedlom, ktoré navarila a na stole lístok s „režimom dňa“. Mamička ho určite skontroluje aj počas Vašej spoločnej schôdzky. Takého chlapa treba obchádzať širokým oblúkom. Jeho mamička s Vami asi nebude spokojná, ani keby ste sa rozkrájali. Pri odchode mu stačí oznámiť, že by ste s budúcou svokrou nedokázali vychádzať.

Seladón

Tento typ mládenca nájdete na zoznamkách len veľmi zriedka. Ak sa Vám aj podarí stretnúť, po niekoľkých dňoch zistíte, že je to rodený „hráč“. Býva často dosť uhladený a akoby pravidelne zabúdal Vaše meno. Jeho slová sú ako medové motúzy a je schopný nekonečne veľa času tráviť presviedčaním o svojich kvalitách, takže trochu pripomína predavača áut. No tento namiesto štvorkolesových miláčikov vychvaľuje zo všetkých strán svoju mužnosť. Nezaujíma sa o Vašu rodinu ani priateľov a rozhodne sa v dohľadnej dobe neplánuje usadiť. Ak sa ho chcete zbaviť, stačí mu raz či dvakrát neodpovedať na telefonát. Vaše meno v jeho rozsiahlom telefónnom zozname rýchlo zapadne prachom a Vy určite nemusíte ľutovať, že sa tak stalo.

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 25.01.2007: admin, Diskusia k článku "Ako poznať toho nepravého"rightend