startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ako nájsť svadobný motív

line

o svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Veľa budúcich manželov by chcelo svoju svadbu ozvláštniť nejakým motívom, ale nevedia ako na to. Aj keď každému z nás sa páči niečo iné, v nasledujúcom článku sa vám pokúsime podať pomocnú ruku a ponôknuť zopár tipov na svadobný motív.
  1. Mladomanzelia na plaziKde ste sa prvýkrát stretli? Bolo to v reštaurácii alebo v zamestnaní? Môžete niečo z tohto stretnutia využiť aj pri svadobných prípravách napr.: zorganizovať na tomto mieste svadobnú hostinu.
  2. Opýtajte sa známych či nepoznajú nejaké príjemné „miesto v závetrí“. Možno budete prekvapení, koľko ľudí vie o nejakej peknej chate vhodnej na svadobnú oslavu ďaleko od mestského ruchu.
  3. Máte nejakú obľúbenú spoločnú činnosť - chodíte spolu na bicyklové túry alebo lyžovačku? Aj toto svoje hobby môžete využiť ako inšpiráciu pre svadobný motív.
  4. Máte nejaké pekné spomienky z detstva na niečo, o čom ste radi a náruživo celé dni a noci snívali? Povedzme, že ste radi trávili čas na pláži. Ako by sa Vám páčil svadobný obrad na pláži?
  5. Inšpirácia pre svadobný stôl: Ak by ste sa mali prihlásiť na kurz varenia, ktorú zo svetových kuchýň by ste si vybrali?
  6. Aké kvety máte doma na stole? Používate doma na stole čerstvé kvety na ozdobenie izieb alebo dávate prednosť ozdobným svietnikom či košíkom s ovocím. Popozerajte si pozorne svoj domov a všimnite si aký typ výzdoby tam prevláda.
  7. Máte nejakú zaujímavú zbierku mincí, známok alebo sošie? Aj ona môže byť inšpiráciou pre Váš svadobný motív.
  8. Čo je na vás jedinečné (koníčky, talent, prednosti, prostredie, v ktorom ste vyrastali, vzdelanie). Urobte si so svojím nastávajúcim zoznam aspoň s 10-timi položkami, vyberte z nich tie najzaujímavejšie a porozmýšľajte ako by ste ho mohli použiť.
  9. Stalo sa vám v živote niečo nezvyčajné. Možno ste jediný z rodiny, kto vyskúšal bungee jumping, vyhral veľkú sumu v tipovaní alebo bol na africkom Safari.
  10. Máte nejaký obľúbený film? Prečo práve tento? Pozrite si ho pozornejšie, ale tentokrát zabudnite na zápletku. Všímajte si kostnýmy hlavných postáv, miesta, na ktorých sa odohráva dej, aké jedlo tam podávajú.... Môžete tieto prvky nejakým spôsobom využiť ako svadobný motív?

autor: M. P.line
line

Diskusia


forum 11.09.2006: admin, Diskusia k článku "Ako nájsť svadobný motív"rightend