startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
Ach tie šaty

line

svadobné šaty
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Blíži sa váš najdôležitejší deň v živote – svadba a vy ešte stále neviete, aké šaty by ste na sebe chceli mať v tento významný deň?
-- PR článok --
pr-salonbetty.skHoci ide o veľmi dôležité rozhodnutie, nebuďte z tohto výberu v strese, ale berte to ako skvelú možnosť ísť s kamarátkou do svadobného salónu a vyskúšať si množstvo modelov krásnych a luxusných svadobných šiat.

Ideálne je, ak si pred samotným chodením po svadobných salónoch zistíte, kde všade vo vašom okolí sa tieto obchody nachádzajú. Niektoré z nich totiž fungujú iba na objednávku, takže si vopred rezervujte termín na skúšanie svadobných šiat a môžete ísť na to.

Ak sa vám v prvom, druhom ani treťom salóne nepošťastí a nenájdete tie ideálne šaty, nezúfajte, pretože niekde svadobné šaty pre vás určite sú. Netreba to len vzdávať. Vo väčšine svadobných salónov nájdete módne svadobné šaty so zapínaním na šnurovanie, čo zvyšuje pravdepodobnosť toho, že vám pekne sadnú, nech máte akúkoľvek postavu.

Svadobné salóny sú zvyčajne pripravené i na to, že budú musieť trošku svadobné šaty upraviť presne na vás. Takže, ak nájdete svoje vysnívané svadobné šaty a nebudú vám úplne dokonalo sedieť, nepanikárte. Takmer všetko sa dá trochu upraviť.

Ak ste predsa len trošku atypickej postavy, či už kvôli miernej nadváhe alebo kvôli tomu, že ste príliš vysoká, musíte sa zamerať na hľadanie salónov so špeciálnymi svadobnými šatami pre moletky alebo pre vysoké ženy a podobne. Druhou možnosťou je, nechať si svoje šaty ušiť na mieru. To vás však môže vyjsť pekne draho a v skrini vám ostanú svadobné šaty už navždy, pretože sa vám ich nepodarí predať ďalej. Na druhej strane, takto budete mať šaty naozaj presne také, aké chcete.

Či už sa teda chystáte navštíviť svadobný salón v Trenčíne, Bratislave alebo dokonca v zahraničí, veríme, že výber vašich svadobných šiat bude prebiehať bez stresov, a hlavne, že vyberiete šaty, v ktorých na svojej svadbe zažiarite.rightend