startportalspacerdomain.skspacerblog.portal.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
mesto


inštitúcia
...a nezabudni poslať svadobné oznámenie

line

o svadbe
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Pamätáte si ešte ako ste si na strednej škole sľúbili, že až sa budete vydávať, pošlete svadobné oznámenie? Možno odvtedy ubehlo pár rokov a vám na stolíku pribudli oznámenia vašich spolužiačok. Teraz je rad na vás.
svadobne oznamenie_02Svadba je udalosťou, s ktorou sa chce pochváliť každá žena. Či sú to kolegovia v práci, dobrí známi, alebo najlepší priatelia, určite ich táto správa poteší. Špecifickou kategóriou sú spolužiaci, s ktorými ste strávili nejeden deň v škole. Dievčenské sny, pamätníčky písané v maturitnom ročníku a pri nich spomienky, spoločné fotografie a perom dopísané: „Až sa budeš vydávať, nezabudni poslať svadobné oznamko.“ Možno s nimi už dávno nie ste v kontakte, možno ani nebývate v tom istom meste. Ale -e-mail s informáciou blížiacej sa svadby by určite potešil. Na roky prežité v jednej triede sa nedá len tak ľahko zabudnúť.

Ako sa dostať k bývalým spolužiakom

Pri dnešných vymoženostiach elektronickej pošty to nie je až taký problém. Ak vám chýbajú kontakty bývalých spolužiakov, stačí zájsť na stránku www.spoluziaci.sk a vyhľadať tých svojich. Hodiť do mailu pár info a originálnym spôsobom oznámiť, že sa chystáte vkročiť na „pole manželského spolužitia“. A ak by sa vám predsa len nepodarilo nájsť tých „svojich“, určite nezabudnite vziať svadobné fotografie na najbližšie pomaturitné stretnutie. Poviem vám, bude sa na čo pozerať.

autor: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 06.08.2008: admin, Diskusia k článku "...a nezabudni poslať svadobné oznámenie"rightend