Ako na svadbe vyplniť čas deťom


zaujímavosti
Vo svoj veľký deň sa určite chcete o potešenie podeliť so všetkými, vrátane najmenších účastníkov svadobnej hostiny. Všetci vieme, že udržať pozornosť malých detí nie je vôbec jednoduché ale s premysleným plánom sa týmto "starostiam" môžete ľahko vyhnúť.

Detsky kutik_01Detský kútik

Dajte deťom priestor v „detskom kútiku“, alebo ak je to možné aj samostatnú miestnosť v blízkosti svadobnej jedálne, kde im necháte k dispozícii:

Čo robiť vonku

Udržte deti v pohybe pomocou športových aktivít v rámci možností vášho rozpočtu. Do úvahy prichádzajú pinpongové stoly, športové obruče, begminton, alebo futbal.

V prípade, že máte svadbu v blízkosti miestneho športového klubu, dohodnite sa s majiteľom o možnosti využitia ich bazénov, tenisových kurtov, alebo iných zariadení pre deti.

Spolocenske hryAk bude vaša svadba na pláži, môžete pre deti zorganizovať zápas v plážovom volejbale, alebo súťaž v stavaní hradov z piesku.

V prípade, že sa svadba koná na vidieku je to skvelá príležitosť na výletné jazdy po okolí v rebriniaku, alebo na sánkach.

Čas pre oddych

Po celodenných aktivitách sa deti rýchlo unavia. Na oddych im môžete pripraviť kožené vaky, nafukovačky, alebo spacáky.

Ak si plánujete program pre deti, skúste sa najprv porozprávať s ich rodičmi, aby im ak je to potrené pripravili niečo na prezlečenie, alebo vám prezradili obľúbené činnosti svojich detí. Využite aj vlastnú predstavivosť.

Skúste sa vrátiť do vlastného detstva a pripraviť deťom niečo z toho, čo by vás samých bavilo. Stačí niekoľko zaujímavých nápadov a vaši najmladší hostia sa môžu zabávať rovnako dobre ako ich rodičia.

autor: M. P.