Prečo potrebujete videozáznam


foto-video
Rozmýšľate o tom, načo vôbec potrebujete videozáznam z vašej svadby? Veď budete mať na svadbe fotografa, s ktorým ste sa dohodli na tom, že vám urobí veľa výborných záberov. Prinášame vám zopár tipov, prečo je dobré mať videozáznam z vašej svadby.
Nevesta pri kamerePrečo videozáznam:

Filmovať alebo nefilmovať? To je otázka

Prečo? Neexistujú iné prvky, ktoré vám môžu dať viac radosti alebo zdieľať viac pocitov z lásky alebo nostalgie. Žiadne prvky vás nedokážu vrátiť späť v čase tak, ako virtuálny stroj spomienok, lásky, smiechu a srdečnej radosti rodiny a priateľov. Neexistuje nič iné, čo by dokázalo stlačením gombíka "urobiť" znova váš svadobný deň a oživiť všetkých svadobných hostí. Nakoniec, nie sú žiadne iné svadobné prvky, ktoré majú vlastnosti alebo schopnosti videa. Prečo ešte rozmýšľate o tom, či je videozáznam pre vás to pravé?

Predpokladajme, že ste si mohli vybrať medzi albumom fotografií a videozáznamom zo svadby vašich starých rodičov, čo si vyberiete? Keby ste mohli vidieť a počuť vašich starých rodičov ešte raz, čo uprednostníte? Ak za vás vyberá rozpočet, určite to bude fotografia. Zjednáte s fotografom dohodu, že za pár hodín urobí zopár statických záberov z oslavy a neskôr aj skupinové rodinné fotografie. Nebráňnte sa "vložiť" peniaze do vášho videozáznamu.