SVADOBNÉ DNI & BEAUTÉ 2014


zaujímavosti
Dovoľujeme si Vás pozvať na 5.ročník výstavy SVADOBNÉ DNI & BEAUTÉ, ktorá sa uskutoční v dňoch 24.1. a 25.1.2014 na výstavisku Agrokomplex v Nitre.
-- PR článok --
Táto jedinečná výstava je určená všetkým, ktorí majú svoj podiel na príprave výnimočnej udalosti v živote človeka, akou je svadba a pomáha nastávajúcim párom pri realizácii ich spoločného kroku do života.

V tomto roku sme svadobnú výstavu už po druhýkrát obohatili o komoditu Beauté, v rámci ktorej sa odprezentujú renomovaní vizážisti, kaderníci a salóny krásy.
Ani počas tohto ročníka nebude chýbať bohatý sprievodný program, z ktorého môžu návštevníci čerpať množstvo inšpirácie. Máme pre Vás pripravené aj súťaže o atraktívne ceny, ako je požičovné svadobných šiat, svadobné doplnky a kozmetické balíčky. Buďte súčasťou úžasnej svadby.

Ponúkame Vám:
PR-SVADOBNÉ DNI & BEAUTÉ 2014


Organizátor výstavy Agrokomplex – Výstavníctvo Nitra, š.p., spoluorganizátori LeRen – Renáta Lenčešová, Róbert Bartolen, Ruža a hlavní mediálni partneri týždenník Slovenka, mesačník Emma a rádio Europa2 Vás všetkých srdečne pozývajú na túto neopakovateľnú udalosť.

Tešíme sa na Vás.
www.agrokomplex.sk