Podpisový rámček na fotografie


zaujímavosti
Dostali ste pozvánku na svadbu a hľadáte zaujímavý, jedinečný a zároveň praktický dar? Všetko čo vás napadlo sa vám zdá byť príliš "otrepané"? Skúste porozmýšľať nad podpisovým rámom na spoločnú fotografiu "novej rodiny."
Podpisovy ram na fotoExistuje jeden dar, na ktorý ste si v napätí sprevádzajúcom svadobné prípravy nespomenuli a síce rámček na spoločnú fotografiu mladomanželov so všetkými členmi budúcej rodiny, doplnenú o vlastnoručný podpis každého z nich. Je to teda akási kombinácia tradičného svadobného albumu a knihy pre hostí v jednom.

Väčšina neviest si pre svoje budúce svadobné spomienky vyberie tradičný svadobný album, ale buďme úprimní, koľkokrát ho novomanželia po svadbe otvoria a kde obyčajne skonči? Po určitom čase najskôr niekde na dne skrine pri vianočných ozdobách a elektrických sviečkach.

Naproti tomu svadobná fotografia je oveľa trvalejšou a praktickejšou spomienkou, ktorú si môžete postaviť hoci na nočný stolík a tešiť sa z nej praktický neprestajne. Podobnú fotografiu si môžete odložiť aj z ďalśích posedení predchádzajúcich svadbe, akými sú zásnubná hostina či dámska jazda alebo môžete tento typ fotografie venovať aj ako pozornosť pre svadobných hostí a neskôr k nej pridať aj obrázky so svadobnej cesty.

autor: M. P.