Svadobná cesta - cesta pre vás


o svadbe
Milí novomanželia, svadobná cesta má byť vyvrcholením svadobných príprav. Nezabudli ste na ňu? Zrieknutie sa alebo odloženie svadobnej cesty na neurčito by bolo na škodu. A preto „zbaliť veci a ideme“.
Svadobna cesta_01Príprava svadby obnáša nemalé starosti a tak je svadobná cesta ideálnym spôsobom malého relaxu a zotavenia po všetkom svadobnom zhone. Skôr ako sa však rozhodnete pre konkrétne miesto vašej svadobnej cesty, ujasnite si predstavy o ideálnom mieste pre spoločne strávený čas.

Nuž ideme na to

Medové týždne sú tu pre vás. Prečo si ich nedopriať? Nezačínajte manželstvo tým, že si hneď od začiatku budete všetko odopierať. A preto rozhodnite sa pre vašu spoločnú svadobnú cestu.

Môže sa stať, že sa vaše predstavy nebudú zhodovať a budete sa musieť dohodnúť na prvých spoločných kompromisoch. Vôbec nevadí. Vyberte si miesto a zvoľte taký štýl svadobnej cesty, ktorá vyhovuje obom. Nebýva pravidlom, že čím vzdialenejšia a exotickejšia krajina, tým krajšia svadobná cesta. Miestom svadobnej cesty nemusia byť len zahraničné destinácie. Rovnako príjemne môžete stráviť „medový týždeň“ i v malebných kútoch Slovenska. Nie je dôležité kde, ale s kým. Nemusíte cestovať na najodľahlejší kút zemegule, ale určite choďte. Kdekoľvek. Sladké chvíle strávené v náručí milovanej osoby budú spomienkou po celý život.

V praxi to býva niekedy tak, že pri zakúpení pobytu v cestovnej kancelárii s úmyslom svadovnej cesty, môžete očakávať, že reprezentant alebo zástupca firmy, ako býva dobrým zvykom, osobitne vás privíta a popraje vám všetko najlepšie. Súčasťou takéhoto milého priania býva niekedy i malé prekvapenie.

A preto svadobnú cestu zahrňte do svojich svadobných plánov a neodkladajte na neurčito. Plánovať svadobnú cestu dva, tri mesiace po svadbe znamená zbaviť svadobnú cestu kúzla - od normálnej dovolenky ju budete potom ťažko rozoznávať.

Ste novomanželia, nuž nepremeškajte príležitosť. Dva mesiace sa môžu pretiahnúť na štyri, štyri mesiace na polrok, a to už z vás dávno novomanželia nebudú.

Šťastnú cestu.

autor: Bibiána Želisková