Chelsea Clintonová sa vydala za Marca Mezvinského


news
Pred zrakmi 400 hostí si v sobotu svoje manželské sľuby vymenila dcéra bývalého prezidenta USA Chelsea Clintonová a finančník Marc Mezvinsky.
Svadba sa konala v sobotu v mestečku Rhinebeck. Nevesta mala na sebe svadobné šaty od módnej návrhárky Very Wang, ktorá bola medzi pozvanými hosťami.

Na zozname hostí nefigurovali žiadne veľké "zvučné" mená celebrít. Medzi pozvanými hosťami bola napríklad herečka Mary Steenburgen s manželom Tedom Dansonom, bývalá americká ministerka zahraničných vecí Madeleine Albrightová, filmový producent Steven Bing a ďalší kongresmani a významní Demokrati. Svadobný obrad viedol rabín James Ponet a reverend William Shillady.

Vera Wang okrem svadobných šiat pre nevestu navrhla aj šaty pre družičky. Ďalší dobrý priateľ páru, Christopher Bailey (módny návrhár a kreatívny riaditeľ Burberry) navrhol oblek pre ženícha, svedka a otca nevesty, exprezidenta Billa Clintona. Mama nevesty, súčasná americká ministerka zahraničných vecí, Hillary Clintonová mala oblečené šaty od dlhoročného priateľa Oscara de la Rentu.

zdroj. people.com