Ako si nepokaziť svadobný účes


svadobné účesy
Vo svadobný deň chce každá nevesta vyzerať čo najlepšie. Svadobný účes patrí spolu so šatami bez debaty k tomu najkrajšiemu, čím sa môžete vo svadobný deň predviesť a tak Vám dnes prinášame niekoľko rád, ako si vo svoj veľký deň neskaziť svoju "korunu kásy".
  1. Uces nevestySvoj svadobný účes si pripravujte v dostatočnom časovom predstihu, najlepšie hneď po stanovení dátumu svadby. Ak máte možnosť, navštívte niekoľko svadobných salónov a porovnajte ich ponuku s Vašimi finančnými možnosťami.
  2. Aj dobrý kaderník či kaderníčka si potrebuje určité veci vyskúšať, včas zabezpečiť všetko potrebné pre účes podľa Vašich predstáv alebo ich prispôsobiť možnostiam vašich vlasov. Neskúšajte si sama farbiť vlasy.
  3. Ak ste sa už rozhodli pre farbené vlasy, dajte si ich zafarbiť aspoň 2 týždne pred plánovaným svadobným termínom a dajte si pritom poradiť od skúsenej kaderníčky. Je dobré, ak farba vlasov ladí s farbou svadobných šiat, s farbou nevestinej kytice alebo prevládajúcej kvetinovej výzdoby na mieste svadobného obradu.
  4. Vyberte si taký účes, ktorý Vám vydrží po celý deň. Zložité lokne a kvetinové ozdoby môžu vo vlasoch vyzerať veľmi pôsobivo, ale určite nevydržia až do večera. Hľadajte elegantný a pritom jednoduchý štýl.
  5. Zo skúsenosti iných neviest môžeme povedať, že vo svadobný deň si pre kaderníčku vyhraďte aspoň 2 hodiny pre nevestu a 45 minút pre každú družičku v závislosti od náročnosti Vášho účesu.

autor: M. P.