Kvalitná hudba a zábava robí svadbu svadbou


o svadbe
Asi dá každý za pravdu, že najhoršia svadba je tá, kde hostia zívajú, škriabu sa na nose a znudene búchajú nohou o podlahu, či poklepkávajú vidličkou po okraji taniera. Iste, jedlo je vynikajúce, krásna nevesta priťahuje obdivné pohľady žien i mužov (i keď každého z rôznych príčin), sála je nádherne vyzdobená ale to nestačí. Dobrá nálada a zábava robí svadbu svadbou.
-- PR článok --
Ak chýba kvalitný zabávač (svat, starejší, či akokoľvek túto osobu nazvete), dobrá hudba či DJ, môžete sa spoľahnúť, že po krátkej chvíli sa s novomaželmi začne z rôznych príčin (bohužiaľ väčšinou vymyslených) lúčiť väčšina hostí.

Možno nemáte v rodine toho pravého "vtipálka", ktorý vie v každej situácii rozprúdiť zábavu a presvedčiť na hry aj tých najvážnejších ľudí. Potom by ste mali siahnuť po profesionálovi.

Agentúra WEDDAY má vo svojej ponuke skúsených a overených svadobných zabávačov, ktorí strhnú vašich hostí do rôznych hier, tancov a v neposlednom rade i možno pomôžu zozbierať aj viac peniažkov. Podľa osadenstva hostí Vám agentúra odporučí tip, ktorý sa najviac hodí práve pre vašu svadbu. Možno vašim hosťom ulahodí ľudový humor, možno si skôr viete predstaviť na svojej hostine niekoho, kto pojme zábavu viac rafinovane – provokatívne.

wedday_03Zabávač je však iba polovica úspechu veselej svadby. Kvalitná kapela alebo DJ vie urobiť divy. Opäť sa skúste zamyslieť, ako si kapelu predstavujete. Chcete vašim hosťom ponúknuť niečo komornejšie? Potom vám agentky agentúry WEDDAY ponúknu umelcov a kapely, ktoré prezentujú džez, soul, funk či šansóny. Ich podmanivé tóny a hlas spevákov isto posunú vašu svadbu aj do kategórie umeleckého zážitku. Budú vaši hostia zastupovať rôzne vekové generácie a vy chcete ulahodiť každému? Potom máte možnosť vybrať si z bohatej ponuky svadobných kapiel, ktoré hrajú hitovky od výmyslu sveta domácej i zahraničnej produkcie, klasické tance, či ľudovky.

Ak sa vám však kapela nepozdáva, riešením je aj kvalitný DJ. Agentúra WEDDAY má vo svojej databáze iba DJ-ov, ktorí majú široký archív a nezaskočí ich žiadna z požiadaviek hostí. Agentúra naviac zabezpečí väčšinou v rámci honoráru DJ-a či kapely osvetlenie tanečného parketu. Veď tancovať pri svetle obyčajných žiaroviek, či neóniek nemá tu správnu atmosféru. Reflektory, farebné svetlá, či večne živé discogule tvoria neoddeliteľnú súčasť svadobnej zábavy.

Ponuka agentúry WEDDAY zahŕňa i kalkuláciu za jednotlivé služby (a to nielen za služby zabávača či hudobnej produkcie). Provízia - honorár agentúry je 10 – 15 % z poskytnutých služieb. Keďže však WEDDAY už dlhodobo spolupracuje so svojimi dodávateľmi – ceny za služby pre Vás sú častokrát aj nižšie ako keby si ich objednával zákazník priamo.

Ak si teda vyberiete za svojho partnera pri organizovaní svadby agentúru WEDDAY, šetríte čas i svoje nervy pri vybavovaní svadby, máte záruku na kvalitných ľudí, služby a v neposlednom rade nemusíte striehnuť, čo kde a kedy je potrebné uhradiť. Služby máte pod jednou strechou.

V prípade, že máte záujem bližšie spoznať služby agentúry, jej široké možnosti pri zabezpečovaní svadby, kliknite si na www.wedday.sk.