Aby Váš svadobný úsmev stále žiaril


make-up
Čo patrí k najdôležitejším módnym doplnkom každej nevesty? No predsa jej žiarivý úsmev! Navždy totiž zostane na svadobných fotografiách, videozázname alebo hoci len v spomienkach svadobných hostí. V dnešnom článku Vám preto prinášame niekoľko tipov, ktoré vám pomôžu zachovať si ten svoj úsmev čo najkrajší a to nielen počas svadobného dňa.
usmev_tsp78288310Zdravie v ústach:
  1. Pre čistotu zubov a zdravie ďasien je najdôležitejšia správna zubná kefka. Keď je tá Vaša zjavne opotrebovaná a štetiny sú mäkké alebo vypadúvajú, je najvyšší čas kefku vymeniť za novú. Obyčajne je to raz za 2 mesiace.
  2. Dentálna niť sa niekomu môže zdať zbytočnosťou, ale v skutočnosti je pre zdravie Vašich zubov veľmi dôležitá. Ani tá najlepšia zubná kefka nedočiahne všade a zbytky jedla na príjemnom dychu ešte nikomu nepridali. Pravidelné čistenie medzizubných priestorov tak pomáha nielen príjemnému dychu, ale pôsobí aj ako prevencia zápalu ďasien a štiepeniu skloviny.
  3. Profesionálne čistenie zubov sa odporúča každých šesť mesiacov z dobrého dôvodu. Dentisti a odborníci na ústnu hygienu majú prostriedky a nástroje, aké v domácej lekárničke nenájdete. Profesionálne odstránenie plaku zanechá Vaše zuby žiarivo biele:

Usmiata nevestaKozmetické prípravky na čistenie zubov

Nasledujúce prípravky na čistenie zubov sa dajú kúpiť v supermarkete či obchodoch s kozmetikou: Nech si už vyberiete na starostlivosť a skrášľovanie svojho chrupu ľubovoľný spôsob, nezabúdajte sa v svadobný deň usmievať. Úsmev je totiž to najcennejšie, čo môžete venovať nielen svojmu nastávajúcemu ale aj všetkým prítomným.

autor: M. P.