Ako nájsť jedinečné darčeky pre družičky


svadobné zvyky
Po neveste je družička tá, ktorá si na svadbe užije najviac zábavy, ale na rozdiel od nevesty ju popritom nečaká toľko príprav a s nimi spojeného stresu. Pozornosti pre družičky sa obyčajne odovzdávajú pri svadobnej generálke ako prejav vďaky za pomoc so svadobnými prípravami.
Darceky pre hostiDružičky sú obyčajne blízke priateľky alebo rodinné príslušníčky nevesty, ktorých prítomnosť pri svadobnom obrade mala zmiasť zlých duchov. Dnes družičky pomáhajú neveste pri obliekaní svadobných šiat a vybavovaní drobných úloh súvisiacich so svadobnými prípravami.

Pre budúcu nevestu nie je vždy jednoduché vybrať vhodnú pozornosť pre svoje družičky, veď každá z nich je rovnako dôležitá a predsa niečim výnimočná. A tomu by mal zodpovedať aj výber darčeka. To si vyžaduje trochu tvorivosti a hľadania, ktoré sa ale nakoniec určite zúročí vo vďačnosti obdarovanej.

Krištáľové doplnky alebo iné typy šperkov sú jednou z možností elegantného darčeka. Šperk môžete zabaliť do pekného papiera alebo malej šperkovnice. Takýto praktický darček určite poteší.

Príručné kabelky sú medzi ženami rovnako obľúbeným darčekom. Pre každú z družičiek môžete vybrať jednu podľa jej vkusu. Pridanie monogramu dodá takémuto darčeku punc jedinečnosti. Vaša družička môže tašku použiť ako doplnok k šatám, alebo jej do nej môžete pridať aj niekoľko praktických drobností.

autor: M. P.