Tajomstvá krásy, ktoré by mala poznať každá nevesta


make-up
Určite každá nevesta má predstavu o tom, ako by mal vyzerať jej svadobný deň ale aj o tom, ako by chcela vyzerať ona sama. Pre každú nevestu, ktorá chce vo svoj veľký deň vyzerať očarujúco, sme pripravili niekoľko užitočných rád.
cistenie pleti_tsp98440380S cieľavedomou starostlivosťou o svoju pokožku začnite čo najskôr - vyberte sa do kozmetického salónu v menej frekventovanom čase a zaujímajte sa o typ kozmetiky, ktorý sa najviac hodí k vašej pokožke. Nezabudnite na dobrú kozmetiku na čistenie pokožky od odumierajúce vrstvy pokožky.

Vypite aspoň 2 litre vody denne - pravidelný pitný režim pomôže zbaviť vašu pokožku toxínov a udržať ju čistú a žiariacu.

Používajte krém na opaľovanie s vysokým faktorom ochrany - slnečné svetlo vašu pokožku vysušuje, podporuje tvorbu škvŕn a vrások a celkové oslabovanie kvality vašej pokožky. Preto ju pri opaľovaní chráňte opaľovacím krémom s vysokým stupňom UV ochrany. Vaša pokožka tak zostane hladká a pekne opálená až do dňa svadobného obradu.

Vyskúšajte „nepravé“ opálenie - chcete „brondzový nádych“ bez rizík, ktoré so sebou nesie pobyt na slnku? Skúste kozmetické alternatívy, ale ešte pred tým nezabudnite pokožku dôkladne očistiť. Posledné ošetrenie naplánujte niekoľko dní pred svadobným obradom.

Nechajte sa ostrihať alebo si upraviť vlasy každých 6 - 8 týždňov - požiadajte svoju kaderníčku o „hĺbkovú“ generálku svojich vlasov. Výsledky vás určite potešia.

Pravidelne sa venujte jednoduchým cvičeniam - k zdravému stravovaniu pridajte aj pravidelné cvičenie. To môže znamenať hoci pol hodinu aerobiku denne, alebo aspoň 3x do týždňa. Vyberte si druh športu, ktorý vám je najbližší: plávanie, bicyklovanie, tanec alebo joging. Jedzte veľa ovocia, zeleniny a na proteíny bohaté jedlá ako ryby, dary, mora a hydinové mäso.

U kadernikaPoužívajte krém na ruky každý deň a nechajte si urobiť manikúru aspoň raz za týždeň - priebežnú manikúru môžete pre svadobným dňom zakončiť svadobnou manikúrou alebo hoci aj pedikúrou.

Keď príde čas na "predsvadobné odstraňovanie chĺpkov“, vyberte si vosk - tento druh depilácie Vám ponúka najlepší a dlhodobý výsledok. Hladké nohy Vám vydržia aj na svadobnej ceste.

Zverte farbenie svojich vlasov odborníkovi - zabudnite na domáce farbenie vlasov. Ak chcete vyskúšať nový farebný odtieň, urobte tak s dostatočnou časovou rezervou, aby ste ho prípadne stihli zmeniť Nič nepokazíte ak sa pri výbere vhodnej farby necháte viesť odtieňom svojej pokožky a farbou očí.

Vyberte si dobrého kaderníka a kozmetičku - skôr ako si vyberiete definitívneho svadobného kaderníka alebo kozmetičku, pýtajte sa na niekoľkých miestach, nechajte si ukázať fotografie predchádzajúcich spokojných zákazníčok, veď sú to hlavne tieto dve profesie, ktoré budú mať podstatný podiel na tom, ako budete vyzerať a cítiť sa na ceste k oltáru.

autor: M. P.