Letné svadobné líčenie


make-up
Aby ste vo svoj svadobný deň vyzerali čo najlepšie, musíte starostlivo zladiť všetky zložky svojho svadobného imidžu, vrátane líčenia. Aj keď si vaši hostia budú užívať všetko čo ste pre nich v rámci svadobného dňa pripravili, ako nevesta ste to práve Vy, ktorá bude v tento deň stredobodom pozornosti.

licenie ociZáklad

Na trhu s kozmetikou existuje viacero typov základného líčenia: tekuté, krémové aj ich vzájomná kombinácia doplnená naviac o zvlhčovací prostriedok v odtieni Vašej pokožky. Základ so žltým odtieňom je univerzálnym riešením pre skoro každý typ pleti, pretože dokáže neutralizovať všetky ružové a červenkasté fľaky na pokožke a účinne ju vyčistiť.

Líčenie očí

Líčenie očí je výraznou zložkou konečného vzhľadu. Niektorým nevestám vydrží očné líčenie celé hodiny, iným sotva do konca svadobného obradu.

Púder na líca

V letných mesiacoch bude červeň na líčka pravdepodobne prvá, ktorá podľahne teplému počasiu. Našťastie existuje niekoľko spôsobov ako predĺžiť jej trvanlivosť:

Pery

Budete bozkávať svojho vyvoleného, svadobných hostí, sŕkať šampanské. Ako docieliť, aby váš rúž zostal na perách po celý deň? Ponúkame vám niekoľko užitočných tipov:
  1. Začnite s dôkladnou hydratáciou vaších pier pomocou balzamu, aby sa vaša obrysová ceruzka ľahšie kĺzala. Potom ju naneste po celej ploche pier, čím poskytnete rúžu pevnejší podklad.
  2. Ak patríte k tomu typu dám, ktorým ľubovoľný rúž nikdy dlho nevydrží, použite neutrálny krycí púder ako základ pred nanesením obrysovej ceruzky.
  3. Po nanesení obrysovej ceruzky naneste svoj rúž a prebytočnú vrstvu otlačte do papierového obrúska. Potom na „osušené“ pery naneste jemnú vstvu krycieho púdru a nakoniec naneste ešte jednu vrstvu rúžu.
  4. Posledným krokom je nanesenie lesku na pery, ktorý vám ich pomôže udržať po celý deň svieže a príťažlivé.

autor: M. P.