Inšpirácie na svadobný účes


svadobné účesy
Svadobný účes by mal odrážať niečo z nevestinej osobnosti a jedinečného štýlu. Dni nezáživných účesov sú za nami a nevesty chcú od svojho účesu viac. Viac zábavy, viac krásy a viac individuality a tú môžete nájsť napríklad aj v účesoch slávnych osobností.

Kratky uces nevestyRomantický stredoveký účes

Ideálny tip pre nevesty s hustými dlhými vlasmi. Francúzsky vrkoč doplnený ozdobami z kvetov, tenkou zlatou sieťkou alebo drobnou bižutériou podľa odtieňa vašich vlasov.

Zmeňte svoje krátke vlasy na dlhé

Trvalé príčesky sú zaujímavou alternatívou pre ženy s krátkymi vlasmi. Týmto spôsobom dodáte svojím vlasom väčší objem a aj kučery určite prispejú k vylepšeniu Vášho svadobného image.

Elegantná ako Evita

Môžete sa nechať inšpirovať aj účesom Evity Perónovej, najvplyvnejšej argentínskej političky preslávenej aj na striebornom plátne. Vaša kaderníčka bude musieť Vaše vlasy uhladiť dozadu. Tento účes sa dobre hodí pre ženy s krátkymi vlasmi, ktoré majú rady retro účesy.

Bohémska krásavica

Inšpiruje Vás mier a láska? Nech sú Vaše vlasy aj Vaším svadobným závojom! Nechajte ich pri prvom svadobnom tanci voľne viať vo "vetre". Tento štýl sa hodí hlavne brunetkám, ktorým pomôže zvýrazniť jednoduchosť a eleganciu bielych svadobných šiat.

Elektrizujúce farby pre excentrickú nevestu

Preč s konzervatívnymi tradíciami! Vyčesané účesy s niekoľkými prameňmi vlasov do čela, po bokoch a do tyla. Aj také sú predstavy budúcich neviest o ideálnom svadobnom účese. K tomu bohaté kučery a hra pestrých farieb. Aj takýto účes dokáže byť zaujímavý a pritom nemusí pôsobiť poburujúco.

autor: M. P.