Top 3 tipy na svadobnú cestu


zaujímavosti
Tento článok je pre tých, ktorí plánujú svadobnú cestu pre seba alebo ako darček pre budúcich novomanželov. CK Sunflowers, odborníci na wellness, ktorí tohto roku oslavujú 10-ročné pôsobenie v oblasti slovenského cestovného ruchu, vám prezrádzajú najlepšie tipy na romantický pobyt na Slovensku, spolu s aktuálnymi cenami a hodnoteniami priamo od klientov. A napokon, máj je mesiac lásky a zaľúbených, takže takýto relax si môžete dopriať, aj keď máte tú svoju svadobnú cestu ďaleko za alebo pred sebou.
-- PR článok --

Hotel Amália ****, Nová Lesná (Vysoké Tatry)

Prečo: Tento útulný hotel je unikátnym spojením talianskeho štýlu a dychberúcich Vysokých Tatier. Aj tú najnáročnejšiu klientelu uspokoja výborné ubytovacie, gastronomické a relaxačné služby; v blízkosti sú okrem iného tenisové kurty alebo krytá jazdiareň s výukou jazdy na koni, takže sa nemôžete sklamať za žiadneho počasia či sezóny.

Cena: Pobyt "Romantický víkend v Tatrách" za 151 Eur až 191 Eur (v závislosti od sezóny) pre 2 osoby na 2 noci v dvojložkovej izbe. Ďalej v cene je zahrnutá polpenzia, romantická 5-chodová večera pri sviečkach vo dvojici, vstup do wellness, fitness a bazéna, billiard, strážené parkovisko a vysokorýchlostný internet zdarma a taktiež 15% zľava na vstup do aqua parku Tatralandia - Liptovský Mikuláš alebo AquaCity - Poprad, ktorý môžete využiť aj neskôr.

Čo hovoria iní: Peter R., 13.02.2011: "Na pobyte sa nám veľmi páčila ochota, láskavosť a profesionalita pracovníkov hotela, wellness centrum a v neposlednom rade nádherné prostredie."

Hotel Amade Chateau ***** - Vrakúň (pri Dunajske Strede)

Prečo: Tento päťhviezdičkový hotel s atmosférou starobylého hradu ponúka izby unikátneho dizajnu a dekoru s ručne maľovanými motívmi či tkanými prikrývkami a vytvárajú tak jedinečnú útulnosť a harmóniu. Malebné prostredie Žitného ostrova neďaleko Bratislavy predstavuje ideálne miesto na romantické potulky; očaria vás taktiež pravé turecké kúpele a kulinárske umenie hotelovej reštaurácie.

Cena: Pobyt "Romantický víkend" je v ponuke za 613 Eur pre dvoch na dve noci a využiť môžete Hammam procedúru, tzv. "Body Awakening" pre oboch (90 min.), romantickú večeru, voľný vstup do wellness, uvítací nápoj a čaj o piatej.

Čo hovoria iní: Peter P., 27.02.2011: "Bol som veľmi spokojný, nemám žiadne výhrady. Ďakujem za pekný víkend."

Grand hotel Sergijo **** - Kúpele Piešťany

Prečo: Ak máte záujem o prekrásne pokojné prostredie, ale zároveň nebyť ďaleko od miesta, kde to žije, Grand Hotel Sergijo je tou pravou voľbou pre vás. Komfortné izby v talianskom štýle, utešený výhľad z balkónovej terasy na jazero a park, a okrem iného možnosť indoor a outdoor športov či turistiky vás určite vysoko uspokoja.

Cena: "Romantický pobyt" si môžete dopriať za 310 Eur pre 2 osoby na 2 noci. Slávnostná večera pri sviečkach, aromatická sauna, whirpool a klasická masáž s oddychom v relaxačnej miestnosti s vodnou posteľou vám vytvoria tú pravú romantickú atmosféru, a hotelový personál vás denne rozmazná talianskym dezertom a kávou, fľašou sektu, ovocnou misou a kyticou pre dámu.

Čo hovoria iní: Drahoslava K., 14.08.2010: "S pobytom v hoteli Sergijo sme boli absolútne spokojní. Hotel je nádherne štýlovo zariadený, personál ústretový, milý a s profesionálnym prístupom, ktorý dokáže vytvoriť priateľskú, ba až rodinnú atmosféru. Všetko bolo čisté, upravené, výborná pestrá strava, kvalitné nápoje. Dali sa požičať bicykle, zahrať si biliard, relaxovať v záhrade i na vodnej posteli, a to bez dalších poplatkov. Tento hotel môžeme len odporúčať. Nemáme ani jednu negatívnu skúsenosť. Ďakujeme za zaradenie tejto ponuky!"

CK Sunflowers