Najčastejšie chyby pri úprave vlasov


svadobné účesy
Nepodceňujte silu svojho účesu. Aj keď si to možno neuvedomujete, môže mať rozhodujúci vplyv vo vašej profesionálnej kariére. Spoločne s mejkapom a výberom šiat, šperkov a spôsobom držania tela pri chôdzi, by mal tvoriť harmonický celok. Dnes pre vás prinášame niekoľko rád, ako sa vyhnúť najčastejším prešľapom pri úprave vlasov.
  1. strihanie vlasovPríliš veľa tužidiel a iných produktov, ktorých jediným cieľom je udržať vlasy na mieste, môže urobiť vaše vlasy tuhými a neatraktívnymi. Vlasy by mali vždy pôsobiť voľne a vzdušne.

  2. Nosíte ešte stále rovnaký účes ako na strednej škole? Ak je vaša odpoveď áno, je najvyšší čas na zmenu. Ak ste už dávnejšie mali 13 rokov, je najvyšší čas zabudnúť na mašle a sponky do vlasov.

  3. Ak máte kučeravé vlasy a denne sa ich snažíte narovnať, aby ste našli svoj ideálny účes, skúste zmeniť názor. Buďte hrdá na svoje kučery a prispôsobte im aj výber svojho účesu. Bude to pre vaše vlasy určite zdravšie.

  4. Ak svoj účes zmeníte len nepatrne a reakcie vášho okolia budú samé komplimenty, je najvyšší čas na „vlasovú generálku.“

  5. Ak vaše vlasy nikdy nevyzerajú tak, ako by ste si želali a nech robíte čokoľvek, vždy vám na hlave zostane len jeden cop, je najvyšší čas na nožnice a výber nového účesu.

  6. Najspoľahlivejším posilňovačom vlasov sú vlasové korienky. Ak máte to šťastie, že tie vaše sú naozaj zdravé, dobre si rozmyslite či naozaj chcete svoje vlasy pravidelne farbiť.

autor: M. P.