Ako zladiť vlastný štýl so svadobnou hostinou


o svadbe
Nevesty sú všeobecne známe tým, že rady presadzujú svoj štýl aj do tých najmenších detailov svadobných príprav – šiat, kvetinovej výzdoby a torty. Prinášame Vám niekoľko tipov ako všetky tieto veci zladiť.

baldachyn_tsp93244200Romantická nevesta

Nič nevystihuje pojem „romantika“ lepšie ako záplava kvetov. Takže ak Vaša predstava o svadobnej hostine ide týmto smerom, najlepšou voľbou pre Vás by bola veľká záhrada pri rodinnom dome, alebo na súkromnom pozemku, kde ponúkajú organizovanie spoločenských udalostí, vrátanie svadieb a svadobných recepcii.

Intelektuálna nevesta

Pokiaľ Ste rozhodnutá „isť proti prúdu“, určite budete mať záujem aj o výnimočné miesto pre svadobnú hostinu. Takým miestom môže byť múzeum, kaštieľ, prípadne iná historická budova. Predstava, že sa svadobní hostia prechádzajú medzi historickými artefaktmi a obrazmi je určite zaujímavá a nekonvenčná.

Klasická nevesta

Keď príde reč na klasiku, väčšina ľudí si zrejme predstaví veľkú tanečnú sálu. Vysoké stropy, točité schodiská a veľkolepé vchody majú svoje čaro. Hádam každé malé dievča chcelo byť princeznou a podobné prostredie fakticky mení tento detský sen na skutočnosť. Luxusné hotely majú na výber hneď z niekoľkých takýchto možností podľa počtu pozvaných hostí a nechýba ani náležite vyškolený personál. Dobrou alternatívou môže byť aj luxusná reštaurácia.

Kráľovná Hippies

V prípade, že nevesta obľubuje „alternatívne“ štýly, prečo by sa v takomto štýle nemohla niesť aj svadobná hostina? Zaujímavým miestom by mohla byť napríklad strecha nejakej budovy, ktorá ponúka nielen čerstvý vzduch, ale aj veľkolepý výhľad. Veľmi šík je aj svadobná recepcia pri bazéne so svetlom lampiónov a sviečok, ktoré sa odráža od vodnej hladiny. Na svadobnom stole zaujmú pestrofarebné koktaily a na tanečnom parkete hudba štýlu Ratpack (Frank Sinatra, Dean Martin, Sammy Davis Jr., Peter Lawford a Joey Bishop).

Autor: M. P.