Pánska jazda ako súčasný fenomén


zaujímavosti
Oslavovať koniec mládeneckej slobody patri v Európe aj za oceánom k tradičným rituálom pred svadbou. Obyčajne organizáciu tejto zábavy býva poverený ženíchov svedok. Ako vlastne taká chlapská rozlúčka so slobodou vyzerá, sa dozviete, ak budete čítať ďalej.
rozlucka so slobodouKaždý budúci ženích má iné záľuby a koníčky. Pre tých, čo si chcú posledný raz naplno vychutnať slobodu, ponúkajú špecializované agentúry "zábavu pre dospelých", šitú na mieru zákazníkovi. K najobľúbenejším kratochvíľam mladeneckej rozlúčky patria tieto aktivity:

Paintballový zápas

Porážka konkurenčného družstva a získanie trofeje závisí od dobrej koordinácie celého týmu, svoje čaro má však aj prestrelka bez pravidiel, keď k zemi ide všetko, čo sa pohne. Nefalšovaný adrenalín v žilách, to je tá pravá chlapská zábava.

Jazda na motokárach

Inou súťažnou aktivitou sú preteky na motokárach. Ak máte dostatok zdravej drzosti a športového zápalu, určite sa Vám podarí získať vytúženú trofej. Samozrejme po bezpečnostnej inštruktáži a niekoľkých zahrievacích kolách.

Návšteva nočného klubu

Ak ste už niekedy tento zážitok absolvovali, viete o čo ide. Ak nie, máte ako budúci verný manžel poslednú legitímnu príležitosť zistiť to. Rozlúčka v spoločnosti rovnako naklonenej partie k slobode je k tomuto druhu objavov ideálnou príležitosťou.

Návšteva kasína

Pravý raj všetkých hazardných hráčov ponúka neopakovateľnú atmosféru vzrušenia a radosti zo stúpajúcej výhry.

Návšteva zábavného kabaretu

Živý zábavný kabaret ponúka atmosféru, akú by ste len ťažko hľadali pri klávesnici počítača, alebo hoci aj v pohodlí vlastnej obývačky pri domácom kine. Improvizácia má jednoducho svoje nenapodobiteľné čaro.

Ak ste si nevybrali ani jednu z týchto možností, pozvite svojich priateľov do baru a oslávte posledný deň "slobody" tak ako sa patrí.

autor: M. P.