Najkrajšie svadobné oznámenia


svadobné oznámenie
Zásnubný prsteň je už na tom správnom mieste, na dátume sa dohodla celá blízka rodina a vysnívané miesto je tiež voľné. Nasleduje výber tých správnych, jedinečných, originálnych, ale hlavne, pre budúcich novomanželov, najkrajších svadobných oznámení.
-- PR článok --
Firma PAMAS je najväčší výrobca oznámení na Slovensku. Vďaka dvadsaťročným skúsenostiam zaručuje kvalitu svojich produktov vo všetkých kategóriách. Šikovní grafici sa pravidelne zúčastňujú svadobných výstav, na ktorých sa osobne stretávajú so zákazníkmi. Následne dokážu pružne reagovať na ich dopyt a aktuálnym požiadavkám prispôsobujú aj samotnú výrobu a vytváranie nových vzorov.

pr-pamas-01

Luxusné a originálne

Naša nová kolekcia je veľmi nápaditá a doplnená o veľký výber ručne lepených mašličiek, brošní, kryštálikov a stúh rôznych farieb. Tie dodávajú oznámeniam punc luxusu a originality,“ hovorí zástupca firmy PAMAS. Súčasným trendom sú retro návraty a vintage štýl, o ktoré je momentálne obrovský záujem. „Keďže ani naša firma nechce zaostávať, rozšírili sme ponuku o veľmi žiadané vzory s krajkou, doplnené šedou a staroružovou tlačou. Ponuku sme rozšírili aj o nové papiere hnedých a krémových odtieňov od renomovaných európskych výrobcov,“ dodáva zástupca firmy.

Obrovský výber

pr-pamas-02 Kompletnú ponuku produktov si môžete pozrieť na novej stránke www.svadobne-oznamenia.eu. Nájdete na nej aj inšpiráciu pri výbere textov, veršov, farby a fontu písma. Pre ľahšie vyhľadávanie sú oznámenia rozdelené do kategórií ako: luxusné, moderné, elegantné, vtipné + kreslené či s vlastnou fotkou. V sekcii Novinky 2014 sú umiestnené najaktuálnejšie trendy vzorov a v sekciách Super cena či Akcia mesiaca sa nachádzajú cenovo výhodnejšie kolekcie. Pri momentálnej ponuke približne 160 vzorov výber toho „vášho“ oznámenia nebude rozhodne ľahký, ale každý si medzi nimi nájde svojho favorita. Následne si pár jednoduchými krokmi viete objednať oznámenia priamo z pohodlia domova a náhľad dostanete ešte pred tlačou na korektúru.

Ďalšie svadobné produkty

Okrem svadobných oznámení si môžu snúbenci objednať aj svadobné menu, menovky, obálky a etikety na flaše v rovnakom tóne ako vybrané oznámenia, a tak doladiť celkové pôsobenie všetkých tlačených elementov spojených s ich svadobným dňom. Svadobný deň patrí medzi najvýnimočnejšie dni v živote a každý si chce tieto jedinečné chvíle uchovať navždy. Fotokniha zo stránky www.pamas-fotokniha.sk je jednou z možností, ako si svadbu hocikedy opäť pripomenúť alebo sa pochváliť známym, ktorí sa svadby nezúčastnili. Vďaka nej na svoj deň D nikdy nezabudnete.