Hľadáme svadobný motív


o svadbe
Pre každého s dobrou predstavivosťou a chuťou vyskúšať niečo nové, vybočiť zo šedého priemeru, je svadobný motív vynikajúcou príležitosťou ako sa prejaviť a skúsiť niečo nové. Zároveň správnym svadobným motívom môžete urobiť vašu svadbu nezabudnuteľnou.
Mladomanzelia pred balonomVeľa budúcich párov sa pre svoj svadobný motív inšpiruje miestom, kde sa prvýkrát stretli alebo nejakou spoločnou záľubou, ktorá ich spája. Povedzme, že ste sa stretli v istom meste, rovnaké mesto si môžete vybrať pre svadobný obrad a zásnuby. Extrémnejšie typy si môžu povedať svoje áno pri zoskoku padákom z lietadla, na divokej vode alebo pod hladinou oceánu, či na renesančnom karnevale.

K svadobnému dňu snov možno postačí niekoľko vhodne zvolených dekorácií s nádychom opusteného ostrova, alebo ak máte chuť, môžete sa vybrať na niektorú z exotických pláží a tam nechať realizovať svoje predstavy podľa toho ako vám to dovolia okolnosti a finančné možnosti.

Ak ste mali vždy blízko k dobám rytierov a princezien, môžete to na svojej svadbe dať najavo výberom skladby do tanca, či k svadobnému stolu. Odvážnejší si môžu zorganizovať improvizovanú "stredovekú svadbu" hoci len ako oslavu pre okruh rovnako zmýšľajúcich priateľov a známych po "oficiálnej svadbe".

Rovnako sa môžete snažiť vo vami zvolenej svadobnej téme nájsť spoločné prvky a využiť ich na inšpiráciu pre výzdobu svadobného stola. To sa môže dotýkať aj výberu jedál, nápojov alebo pozorností pre svadobných hostí. Jedinečným miestom kde môžete uplatniť svadobný motív sú svadobné oznámenia.

Samozrejme s ničím to netreba preháňať, veď chcete mať na svadbe okolo seba čo najviac ľudí. V prípade, že sú vaši známi skôr naklonení tradičnému pojatiu svadobnej oslavy, skúste nájsť "zlatú strednú" cestu.

autor: M. P.