Vybrali ste si už svadobné oznámenia?


svadobné oznámenie
Dňa 3. – 4. februára 2007 sa na Svadobnom veľtrhu v KC Technopol zúčastnila i firma Pamas, ktorá sa zaoberá výrobou luxusných i klasických svadobných oznámení..
-- PR článok --
pamas_01Firma Pamas si už niekoľko rokov drží prvenstvo vo výrobe svadobných oznámení na Slovensku, kde prezentuje širokú škálu nápaditých dizajnov, kvalitných papierov rôznych farieb a nových tlačiarenskych technológií. Oznámenia sú vyrábané v duchu súčasných nových trendov, ktoré oslovia každého zákazníka. Nájdete tu oznámenia klasické ale i luxusné, oznámenia jednoduché ale i so žartovnou tematikou. Zo širokej palety tlače si môžete vybrať farbu od jednoduchej šedej, cez lesklú zlatú, až po vystúpenú hnedú farbu na báze voskového písma, ktorá dnes v zahraničí zaberá prvé miesto v tlači.

Oznámenia sú tlačené na kvalitných farebných, či špeciálne metalizovaných papieroch jemných odtieňov smotanovej alebo bielej farby. Pri výrobe oznámení sú použité nápadité detaily vo forme stužiek, mašličiek alebo nalepených kvetiniek, či srdiečok. Oznámenia sú vždy dodávané skompletizované, čo nie je pravidlo u všetkých firiem.

Uvedomujeme si, že Ste sa práve rozhodli pre dôležitý spoločný krok do budúcnosti a radi by sme Vám ho spríjemnili nielen našimi oznámeniami ale aj novou ponukou svadobných pohárov, ktoré zostanú ako milá spomienka na Váš veľký deň.

pamas_02Pod novým názvom Pamas Glass sa na svadobnom veľtrhu predstavila nová pobočka firmy, prezentujúca úplne novú kolekciu svadobných pohárov. Kolekcia Vás zaujme svojím moderným a zároveň nadčasovým dizajnom, nápaditým a precíznym vypracovaním.

Pri výrobe svadobných pohárov sú použité kvalitné poháre z ručnej výroby slovenských a českých sklární. Moderné ružové a modré farbené sklo, kalichy na extra vysokej stopke, či vytvarované srdiečka vynikajú spolu s jemným vykreslením dekorov.

Ponúkame Vám možnosť jedinečným a originálnym spôsobom zvečniť na poháre takmer čokoľvek, čo prispeje k spríjemneniu atmosféry Vášho svadobného dňa. Veríme, že Vás naša kolekcia oznámení a pohárov upúta a tešíme sa, že rozšírite rady našich spokojných zákazníkov.

Bude pre nás cťou, ak svadobný deň strávite nielen s rodičmi, priateľmi a známymi, ale aj s našimi oznámeniami a pohármi, ktoré Vám spríjemnia slávnostné chvíle.

Nájdete nás na webovej stránke: www.pamas.sk.