7 najlepších tipov na svadobné fotografie


foto-video
So svojimi svadobnými fotografiami môžete urobiť divy. Dajte si ich vytlačiť na plátno ako pravý obraz. Spracujte ich do podoby naozajstnej knihy. A to všetko z pohodlia domova cez internet. Takéto fotky bude naozaj každý obdivovať.
-- PR článok --
Tu je našich 7 najlepších tipov na svadobné fotografie:
 1. CEWE Fotokniha – z vašich fotografií bude naozajstná kniha, vytlačená a zviazaná profesionálnym spôsobom. Už od jedného výtlačku. CEWE Fotoknihu si pripravíte sami takto:

  • Stiahnite si bezplatný softvér Môj CEWE Fotosvet.
  • V softvéri fotografie usporiadate podľa svojich predstáv, pridajte pozadia alebo rôzne efekty.
  • Hotovú CEWE Fotoknihu odošlete cez internet na spracovanie.
  • O niekoľko dní máte hotovú CEWE Fotoknihu doma.  Alebo požiadajte svojho fotografa, aby vám knihu urobil on. Ale pozor! Požadujte iba pravú CEWE Fotoknihu, žiadne neoriginálne výtlačky. Iba CEWE Fotokniha získala za svoju kvalitu množstvo ocenení a je najobľúbenejšou fotoknihou v Európe.

 2. Foto na plátno – vašu fotografiu vytlačíme na pravé maliarske plátno. Fotografia tak získa nádych originálneho umeleckého diela. Plátno je natiahnuté na drevenom ráme a takto sa dá priamo zavesiť na stenu. Dá sa objednať v rozmeroch od 20x30cm až do 160x90 cm.
 3. cewe-foto na platno

 4. Foto pod akrylátovým sklom – tak toto je naozaj exkluzívna novinka a hit súčasnosti! Fotografia je dokonale nalepená pod 0,5 – 1 cm hrubým akrylátovým sklom. To jej dodá mimoriadne vysoký lesk. Je to skvelá dekorácia každej domácnosti. Od rozmeru 20x30 cm až po 75x50 cm.

 5. Foto na hliníkovej platni – ďalšia výnimočná novinka. Fotografia je nalepená na ľahkej hliníkovej platni. Vhodné do nových a moderných interiérov.

 6. Kalendáre z fotografií – stolový alebo nástenný kalendár, kde si každú stranu vytvoríte sami zo svojich fotografií. Obrovskou výhodou je, že kalendár môžete začať ľubovoľným mesiacom. Ideálne do kancelárie alebo na pracovný stôl.

 7. Fotodarčeky – buď jednoduchý hrnček, obľúbené puzzle alebo romantická guľa so srdiečkami. Výber je iba na vás.

 8. cewe-kristalove srdce

 9. Pohľadnice a blahoželania – takýmto spôsobom si dokonca môžete vyrobiť vlastné svadobné oznámenia alebo pozvánky. V softvéri Môj CEWE Fotosvet je veľa tématických pozadí. Stačí pridať vlastnú fotku a text. Zaručene originálne oznámenie je hotové raz-dva!
 10. cewe-pohladnica
Viac info o tom, čo všetko sa dá vyrobiť z fotografií, nájdete na stránkach:
www.fotolab.sk
www.fotolabxxl.sk
www.cewe-fotokniha.sk

Ak chcete byť informovaný o zľavách, akciách a aktuálnych ponukách, staňte sa našim fanúšikom na Facebooku: www.facebook.sk/fotolab

cewe-fotoknihy