startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
Sona Kozakova
Mario Racek
Hotel Agatka
07.09.2019
mesto


inštitúcia
Trendy vo svete svadobných prsteňov

line

svadobné prstene
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Gratulujeme! Zásnuby máte úspešne za sebou a teraz prichádza na radu výber svadobných prsteňov. Pokiaľ hľadáte niečo originálne, nebude to žiadna hračka, ale my vás v tom nenecháme. Rozlúčte sa s klasickými šperkmi a poďte sa s nami pozrieť na najúchvatnejšie trendy posledných rokov, ktoré ovládli svet svadobných obrúčok.
-- PR článok --

Svadobné sety

Vo svete šperkov zavládol trend vrstvenia a kombinovania. Túto módnu vlnu nasledujú i moderné nevesty, ktoré už nechcú len prekrásny šperk, ale taký aby sa svadobná obrúčka ľahko kombinovala i s ďalším šperkom. Najlepším variantom je, keď sa k sebe skvelo hodí svadobný i zásnubný prsteň, takže ich nevesta môže bez obáv nosiť obidva naraz na jednom prste. Preto boli stvorené svadobné sety, ktoré obsahujú zásnubné i svadobné prstene. Tie sú vytvorené v rovnakom dizajne, takže sú skvelo zladené a dokonale pripravené na ďalšie kombinovanie a vrstvenie.

PR-svadobne-prstene-eppi-01

V štýle vintage

Ak máte radi retro štýl, môžete sa inšpirovať i pri výbere svadobného prsteňa. Nevesty prstene v štýle vintage milujú, pretože vyzerajú elegantne a zároveň romanticky. Šperky vo vintage štýle sú navyše dôkazom toho, že šperk s originálnym dizajnom je krásny a trendy i po mnoho rokoch. S takým zlatým prsteňom urobíte ohromný dojem kedykoľvek i keď sa svetom šperkov bude preháňať kadejaká módna vlna.

PR-svadobne-prstene-eppi-02

Kombinácie rôznych kovov

Už dávno neplatí, že musíte nosiť šperky striktne z jedného typu kovu. Kombinovanie sa stalo tak obľúbené, že ani šperky rôznych farieb už nie sú tabu. Klasický zásnubný prsteň z bieleho zlata tak rozžiarite vďaka romantickej svadobnej obrúčke z ružového zlata. Odvážne dámy môžu pridať i šperk zo žltého zlata a vytvoriť originálny dúhový doplnok.

PR-svadobne-prstene-eppi-03

Farebné prstene

Farby vyjadrujú radosť zo života a spestrili i svet svadobných prsteňov. Ak chcete svadobný prsteň čo najviac prispôsobiť svojim predstavám, rozhliadnite sa po originálnom šperku s drahokamami vašej obľúbenej farby. Farebné drahokamy a diamanty sa skvelo hodia do takzvaných eternity prsteňov, ktoré vyjadrujú nechradnúcu večnú lásku plnú radosti a šťastia, po ktorej túži každý zamilovaný pár.

PR-svadobne-prstene-eppi-04rightend