startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
Sona Kozakova
Mario Racek
Hotel Agatka
07.09.2019
mesto


inštitúcia
Svadobné salóny pre krásu svadobného dňa

line

svadobné šaty
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Kedysi to bolo tak. Ak sa v rodine chystala nejaká väčšia spoločenská udalosť, už pár mesiacov vopred sa rozmýšľalo aké šaty sa na danú príležitosť „prihotovia“. Kupovali sa látky a krajčírky mali čo robiť, aby vyhoveli predstavám nevesty, či svadobnej mamy. Ak sa k tomu pridali družičky i ostatné svadobné osadenstvo, roboty bolo neúrekom.
svadobny koordinatorPotom prišiel ošiaľ kupovania šiat v blízkej „cudzine“. Poväčšine to boli štáty bezprostredne susediace s našou krajinou. I miestne obchody čosi ponúkali, ale ulahodiť trendom vtedajšej doby, nebolo ľahké.

Dnes je to priam geniálne. Stačí zájsť do svadobného salónu a všetko máte pod jednou strechou. Môžete vyberať. „Pestrá paleta“ svadobných salónov má čo ponúknuť. A nielen nevestám. Na svoje si prídu i svadobné mamy, družičky, či svadobný otcovia.

Z čoho teda pozostáva ponuka svadobného salónu? Svadobný salón „vyššieho kalibru“ ponúka:
  • svadobné šaty,
  • spoločenské šaty,
  • detské šaty,
  • pánske obleky,
  • svadobné topánky,
  • svadobné doplnky, pierka,
  • poháre a iné svadobné príslušenstvo.
Ak teda chystáte v rodine svadbu, vyberajte zo širokej ponuky svadobných salónov. Modely svetových značiek sú premietnutím svadobnej módy v exkluzívnych svadobných modeloch. Tie sú k dispozícii nielen v katalógoch ale i v priamej ponuke. Pri výbere šiat i doplnkov ochotne pomôže personál, častokrát poskytujúci aj svadobné poradenstvo. A tak predstava „svadobnej krásy“ nemusí byť snom, ale skutočnosťou každej nevesty. No nie je to úžasné?

autor: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 20.11.2009: admin, Diskusia k článku "Svadobné salóny pre krásu svadobného dňa"rightend