startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
Sona Kozakova
Mario Racek
Hotel Agatka
07.09.2019
mesto


inštitúcia
PF 2008

line

zaujímavosti
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Pár hodín nás delí od toho, aby sme uzavreli rok starý a pripili na ten nový. Pár hodín nás delí od toho, aby sme želania z roku 2007 preniesli do roku 2008.
sampanske v poharochMincu túžob a prianí obraciame v očakávaní budúcnosti, že to, čo nestihol rok starý, napraví ten nový. A tak rok 2008 privítajme s nádejou, že to, čo život prináša, patrí nám. Nech dvere prianí poodhalia múdrosť, vytrvalosť, ochotu, no najmä vieru v samých seba. Nech význam toho, čo konáme, upevní v nás vieru v spravodlivosť, aby láska pretvorila tých, čo sú nám na blízku.

Veď s ľuďmi je to ako s hviezdami. Čím viac ich svieti, tým je svet krajší. Tak teda skôr ako prvýkrát pozrieme na oblohu pod baldachýnom nového roka, vyslovme novoročné priania. Prebuďme v sebe dieťa, ktoré sa vie tešiť. Veď komu prináleží túžiť, ak nie človeku? Naplňme teda príbytok človečenstva túžbami s prianím, nech ten nový rok prinesie radosť a šťastie, ktoré rozžiari ľudské srdcia ako hviezdy na nebi.

Šťastný nový rok 2008

Za priazeň ďakujú a na stretnutia i v novom roku sa tešia všetci tí, ktorí sa podieľali na tvorbe a príprave obsahu portálu www.svadba.sk v roku 2007.rightend