startportalspacerdomain.skspacerblog.skspacersvadba.skspacermamicka.skspacerhockey-live.skspacermailbox.sk
banner
Sona Kozakova
Mario Racek
Hotel Agatka
07.09.2019
mesto


inštitúcia
Investícia pod svadobné šaty

line

svadobné šaty
print Vytlačte článok  send Doporučte článok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

Pod svadobné šaty patrí i jemná spodná bielizeň. Tá dotvára kontúry nevesty, zakrýva nedostatky a vyzdvihuje prednosti - veľká úloha pre tak malý kus oblečenia. Nuž milé dámy, rozhodne na nej nešetrite.
spodna bielizenAni by ste si nepomysleli, akú dôležitú úlohu zohráva spodná bielizeň v prípade svadobného dňa. A preto milé dámy, venujte dostatok času výberu spodnej bielizne. I tu platí rovnako ako pri výbere svadobných šiat, radšej vyskúšať viac ako menej. A preto skúšajte, vyberajte, nechajte si poradiť.

Aké kritéria by mala spĺňať

Spodná bielizeň by mala byť komfortná, no zároveň dostatočná na to, aby čo najlepšie plnila svoju funkciu. A preto nepodceňujte jej úlohu. I keď ju nevidieť, dotvára celkový obraz „nevesty“.

Svadba je dostatočnou príležitosťou k tomu, aby ste si dopriali i drahšiu spodnú bielizeň. Pamätajte na to i pri kalkulácii predbežných výdavkov spojených so svadbou. Najideálnejšie by bolo, ak by do vašej spodnej bielizne zainvestoval váš nastávajúci. Veď o jej kvalite sa presvedčí sám. A preto ak sa neviete rozhodnúť a vybrať si zo širokej ponuky, poraďte sa s ním. Muži majú skutočne dobré „oko“.

Vyberte si strih a materiál, ktorý vám najviac „svedčí“. Nesiahajte po čipke, ak ste si vedomá toho, že by mohla spôsobiť alergiu. Spodná bielizeň je vašou druhou kožou. Ak si obliekate šaty s hlbokým výstrihom alebo šaty bez ramienok, vyberte si vhodnú spodnú bielizeň, najmä v prípade podprsenky. Je potrebné, aby držala tvar. Pod uzavreté šaty je najvhodnejší trikot (bodystocking). Dôležitý je materiál. Musí byť mäkký, vzdušný a príjemný na telo. Čo sa týka farby, najvhodnejšou je biela a telová. V každom prípade spodná bielizeň by mala vyzdvihovať váš sexappeal.

Aby boli nôžky krásne

K skupine oblečenia, ktoré pod šatami nevesty nevidieť, patria i jemné pančušky, ktoré sú potrebné i v prípade letných horúčav. Ich farba by mala byť čo najviac podobná farbe šiat a topánok. V prípade, že by ste dali prednosť telovej farbe, zvážte, či ich farba nebude príliš kontrastovať so šatami. Do zálohy si kúpte jedny alebo dvoje, ľahko sa môže stať malá nehoda.

A nezabudnite si kúpiť podväzkový pás. Môžete ho počas svadby vydražiť. Ak je váš nastávajúci odvážny, môže ho z vašej nohy zvliecť a “vystreliť“ medzi slobodných pánov. Kto prvý chytí, je na rade... na ženbu.

spracovala: Bibiána Želiskováline
line

Diskusia


forum 01.04.2008: admin, Diskusia k článku "Investícia pod svadobné šaty"rightend